آژانس تبلیغاتی آدورا
بالا

طراحی و توسعه وب سایت

در بحث طراحی وبسایت، یکی از اعتقادات ما در آدورا موضوع ارتباطات برند است. یعنی اینکه با علم به اصول برند، وبسایت باید توانایی ارائه بهترین تصویر از کسب و کار را به مخاطبین خود داشته باشد. چرا که امروزه با توجه به قدرت دنیای دیجیتال، آسان ترین راه مکاتبات و برقراری ارتباط با کسب و کارهای کوچک و بزرگ استفاده از ابزارهای دیجیتال و به خصوص وبسایت است.

ایجاد اطمینان و ارائه شفاف و مناسب خدمات و محصولات به مخاطبین در کنار در نظر گرفتن تجربیات کاربران از مواردی است که می بایست در روند طراحی تا پیاده سازی یک وبسایت در نظر گرفته شود.

انتخاب تکنولوژی، پلتفرم مورد نیاز و ارائه بهترین راه کار با در نظر گرفتن زمان و بودجه کارفرما، پس از انجام جلسه مشاوره رایگان از طرف تیم آدورا ارائه خواهد شد.

ارائه راه حل ها و پیشنهادهای مناسب برای کسب و کارهای B2B  و B2C با مشاوره رایگان انجام می گردد.

طراحی UI/UX

رعایت مفاهیم اصولی طراحی محصول که در اینجا وبسایت است، و انتقال تجربه درست و بدون  نقص به کاربران از پر اهمیت ترین مباحث در واحد طراحی آدورا است.

در این بخش در نظر گرفتن کسب و کار کارفرما، مخاطب شناسی و تحقیق در مورد رفتار کاربران آن، پیش از آغاز پروژه طراحی امری بسیار ضروری است که می تواند روی موفقیت یا شکست پروژه تاثیر گذار باشد. چرا که رفتار کاربران با توجه به رده سنی، زمینه فعالیت و تجربیات پیشین می تواند متفاوت باشد که تنها راه برای درک و انجام طراحی مناسب برای آنها تحقیق و رفتارشناسی با استفاده از ابزار دیجیتال و تجربی است.

از این رو پس از انجام تحقیقات و استفاده از مشاهدات، پیش از شروع طراحی رابط کاربری (UI) طراحی بخش تجربه کاربر (UX) انجام و به صورت wireframe برای بررسی و تائید برای کارفرما ارائه می شود.

پس از نهایی شدن UX، با استفاده از المان های برند کسب و کار، طراحی UI متناسب با تمام سایزها و دستگاه ها (واکنشگرا/responsive)  آغاز می گردد که در حین انجام کار، ارائه بخش های تکمیل شده به کارفرما و دریافت بازخورد اعمال می شود.

طراحی وبسایت

پس از تکمیل طراحی گرافیک وبسایت، مراحل برنامه نویسی، پیاده سازی و توسعه ساختار شروع می شود. بسته به نیاز کارفرما و نوع پروژه، امکان ارائه روش های زیر برای وبسایت وجود دارد:

  • خریداری و استفاده قالب های وردپرس از بین قالب های شرکت های معتبر بین المللی
  • برنامه نویسی، توسعه و پیاده سازی وردپرس اختصاصی
  • انتخاب دیزاین پترن های مناسب برای هر نیاز در داخل یک پروژه و در نظر گرفتن اصول OOP
  • برنامه نویسی و توسعه پلتفرمهای مختلف بر پایه زبان PHP مانند Codeigniter یا Laravel
  • برنامه نویسی، راه اندازی و توسعه سیستم های فروشگاهی WooCommerce  برای وردپرس
  • برنامه نویسی، راه اندازی و توسعه سیستم های فروشگاهی OpenCart

پس از تکمیل، تست و راه اندازی وبسایت، برخی از موارد باقیمانده مربوط به بهینه سازی برای موتورهای جستجو (SEO) و بهبود سرعت بارگزاری روی هاست/سرور کارفرما انجام می گردد.

ایجاد پنل های Google Search Console و Google Analytics/Google Tags و آموزش نحوه استفاده و گزارش گیری از آنها پس از تحویل پروژه به کارفرما جزو برنامه های پشتیبانی رایگان آدورا می باشد.