آژانس تبلیغاتی آدورا
بالا

دیجیتال مارکتینگ (بازاریابی دیجیتال)

قدرت دنیای دیجیتال، تاثیر آن بر کسب و کارهای مدرن و سنتی، اثر بخشی بالا و قابلیت اندازه گیری تاثیر آن در کنار صرف هزینه های بهینه و قابل مدیریت، مهمترین عامل رقبت کسب و کارها برای حضور و فعالیت در این عرصه است.

به دلیل سهولت دسترسی کاربران به اطلاعات دیجیتال و همراه شدن آنها با برندها و موضوعات مورد علاقه در شبکه های اجتماعی استفاده از ابزار و دانش تبلیغات و بازاریابی دیجیتال تبدیل به اصلی ترین راه حل کسب و کارها برای دست یابی به رتبه های بالاتر فروش شده است.

در آدورا با مجموعه ای از فعالیت های مربوط به دیجیتال مارکتینگ برای کمک به راه اندازی کسب و کارهای جدید و بهبود وضعیت کسب و کاری قدیمی تر  و سنتی آماده ارائه خدمات و همراهی با شما هستیم.

بهینه سازی وبسایت برای موتورهای جستجو (سئو/seo)

بکارگیری و استفاده از کلمات کلیدی و محتوای مناسب و ایجاد تغییرات بهبود دهنده در ساختار وبسایت به عنوان اولین قدم های بهینه سازی یک وبسایت به شمار می رورد.

این قدم های اولیه در خدمات طراحی و راه اندازی وبسایت در آدورا از ابتدا بررسی و به درستی برداشته می شود تا بعدها کارفرمایان محترم بدون صرف هزینه های مجدد، دغدغه ای برای انجام تغییرات و استانداردسازی وبسایت خود را نداشته باشند.

حتی با وجود رعایت کردن تمامی استانداردها، رسیدن به نتایج بالای جستجوی های کاربران در مورتوهای جستجو (عمدتا منظور گوگل است) نیازمند تحمل و صرف زمان می باشد.

محتوای مناسب، استفاده از کلمات کلیدی مربوط به کسب و کار، رعایت اصول اولیه برای ساختار وب سایت، سرعت بارگزاری (لود) پائین، بهینه سازی و به روز بودن کدها در کنار مقوله بسیار مهم واکنشگرا (ریسپانسیو) بودن وبسایت برای دستگاه ها و سایزهای نمایشگر مختلف از عوامل اصلی بدست آوردن نتایج بالای جستجوهای کاربران هستند که به صورت کلی سئوی داخلی (on-site seo) شناخته می شوند.

در صورتی که کسب و کار یا کلمات کلیدی خاصی از یک کسب و کار دارای رقبای قدرتمند و با سابقه باشد برای رسیدن به جایگاه های بالاتر، کار کمی پیچیده تر می شود. در این هنگام ضرورت استفاده از سایت های معتبر دیگر برای لینک گرفتن از آنها، استفاده از سرویس های میزبانی معتبر، درج مقاله در بلاگ و محتوای نوشتاری ارزشمند در دیگر سایت ها و منابع  و استفاده از سرویس های ویدئویی و شبکه های اجتماعی، و بکار بردن آنها با استراتژی های صحیح، مواردی هستند که می توانند به یاری وبسایت برای رسیدن و پیشی گرفتن از رقبا باشند.

مدیریت شبکه های اجتماعی

هیچ چیزی در دنیا قدرتمند تر از یک داستان خوب نیست! هیچ چیزی قادر به متوقق ساختن آن نخواهد بود. هیچ رقیبی نمی تواند آن را شکست دهد – تیریون لنیستر

با توجه به استقبال و عمومیت شبکه های اجتماعی در دنیای کنونی استفاده از رسانه های مختلف اجتماعی به منظور در دسترس بودن برند، همراهی با کاربران در طول شبانه روز و افزایش وفاداری کاربران تبدیل به یک باید در دنیای کسب و کارها شده است.

در این زمینه با برنامه ریزی و داشتن استراتژی مناسب در کنار جذب، همراه سازی و نگه داشتن مخاطبین، ترغیب به خرید محصولات و خدمات باید انجام شود که در مقایسه با تبلیغات چاپی، تلویزیونی و محیطی هم از نظر طیف کاربران مناسب تر هستند و هم از نظر صرفه جویی در زمان و هزینه. به جز این موارد که اهمیت بسیار زیادی را دارا هستند، امکان اندازه گیری تمام هزینه ها، نحوه بازگشت سرمایه، تعداد و رفتار کاربران و بسیاری موارد مشابه وجود دارد.

شناختن مخاطبین هدف و رفتار و علایق آنها در انتخاب کانال ها و شبکه های اجتماعی مناسب بسیار تاثیرگذار خواهد بود. همراه شدن مخاطبین با داستان برندها و شرکت ها در شبکه های اجتماعی موضوعی است که باید مورد توجه قرار بگیرد. پاسخگویی، واکنش سریع و منطقی به مسائل، استفاده از ترندهای روز داخلی و خارجی مواردی هستند که با اقتضای هر کدام از شبکه های اجتماعی باید کسب و کارها به درستی در آنها حضور داشته باشند.

در آدورا بر اساس کسب و کار کارفرما، پس از تحقیق و شناخت نیازها، تیم خلاقیت و محتوا وارد عمل شده و برنامه ای مناسب با توجه به اولویت ها و نوع نیاز (فروش، برندسازی، روابط اجتماعی، تبلیغات و …) ارائه می دهد تا پس از جلسات همفکری، برنامه اجرایی آن پیاده سازی و فعال شود.

ارائه گزارشات هفتگی و ماهیانه، آمادگی برای ایجاد تغییر استراتژی در صورت بازدهی پائین و تغییر شرایط، از خصوصیات  آدورا در این بخش می باشند.

گوگل ادز  (تبلیغات کلیکی گوگل)

استفاده از ابزار تبلیغاتی آنلاین به عنوان کم هزینه ترین ابزار تبلیغاتی و بازاریابی مدرن با قابلیت اندازه گیری میزان اثربخشی و سوددهی تبلیغات امری است که پس از آماده شدن بستر مناسب پیشنهاد میگردد.

گوگل ادز به دلیل ماهیت فوق العاده آن که نمایش آگهی تبلیغاتی در نتایج جستجوی مرتبط کاربران است، به عنوان یکی از زودبازده ترین و اثربخش ترین نوع تبلیغات شناخته می شود.

قیمت گذاری مناسب، بهینه سازی و بهبود جایگاه تبلیغاتی در گوگل ادز، جزو نکات کلیدی و بسیار مهمی هستند که در آدورا به صورت شفاف ارائه می شوند.

دارا بودن پنل مستقیم و بدون واسطه گوگل ادز، تاثیر بالایی در حذف هزینه های اضافی و ارائه خدمات با کیفیت ما دارد.

ایمیل مارکتینگ

سیستم تبلیغات و مشتری مداری با کمک ابزار ایمیل (به عنوان ارزانترین و پربازده ترین ابزار بازاریابی در دنیا) که با استفاده از سرویس دهنده هایی مانند mailerlite, mailchimp  و بسیاری موارد مشابه دیگر امکان پذیر است. با استفاده از این ابزار در ضمن جمع آوری آدرس ایمیل های مخاطبان برای تبلیغات و ارسال پروموشن ها و پیگیری های بعدی، امکان ایجاد سیستم اتوماسیون برای ارسال پیام های هوشمند و زمان بندی شده برای شرایط مختلف از قبیل یادآوری خرید نیمه کاره، یادآوری زمان خرید مجدد، تبریک سال نو و ایمیل های مناسبتی، می باشد.

تهیه و شارژ پنل از سرویس دهنده ها، طراحی قالب ایمیل ها، طراحی و نوشتار کپی رایت مناسب، ایجاد اتوماسیون های مناسب فروش و وفادارسازی مشتریان، و رعایت اصول اسپم نشدن ایمیل ها، نظارت و ارائه آمار از وضعیت ایمیل ها، از خدمات آدورا در این بخش می باشند.