آژانس تبلیغاتی آدورا
بالا

خدمات طراحی و چاپ

اهمیت طراحی و استفاده از رسانه های چاپی در حالیکه به اهمیت سالهای پیش از شکوفایی دوران تبلیغات و بازاریابی دیجیتال نیست، اما به عنوان یکی از ارکان اصلی برند و کسب و کار همچنان مطرح و قابل پر استفاده می باشد.

در بخش طراحی و خدمات مربوط به چاپ، گروه آدورا برای مشاوره و ارائه مناسب ترین راهکارها آماده خدمت رسانی به مشتریان و مخاطبان خود می باشد.

طراحی اوراق اداری

اوراق اداری به عنوان بخشی مهم از هویت هر کسب و کار هستند که جزو ملزومات شرکت ها و سازمان ها به حساب می روند. ارائه طراحی های منحصر به فرد و ایده پردازی شده همگام با برند و هویت هر کسب و کار از خدمات واحد طراحی در آدورا است که روند اجرایی آن پس از همفکری و بررسی کامل کسب و کار مخاطب و نیازهای انجام می شود.

طراحی کاتالوگ، بروشور، بسته بندی، لیبل و …

همیشه ارائه کاتالوگ و بروشور محصولات و خدمات به عنوان یکی از راه های معرفی توانایی ها و شناساندن کسب و کار به مخاطبین به خصوص در نمایشگاه ها، همایش ها و تبلیغات حضوری بوده است که باید هم از نظر ایده، هم از نظر محتوا و کیفیت چاپ توانایی القای برتری و دلیل همکاری مخاطب را با کسب کار میسر کند.

در بخش بسته بندی محصولات و هدایای تبلیغاتی، مشاوره و طراحی در خصوص ارائه بهترین و مناسبترین راه حل با به صرفه ترین هزینه و کیفیت ممکن برای کارفرما، و پیگیری، نظارت و تضمین بر تولید و نتیجه نهایی از مهمترین بخش هایی است که توسط طراحان و ناظرین چاپ آدورا انجام میشود.

طراحی بیلبورد و تبلیغات محیطی و چاپی

به جز اهمیت طراحی و نظارت بر چاپ در این بخش، مشاوره و انتخاب رسانه های تبلیغاتی مناسب برای مشتریان که بتوانند نسبت به هزینه انجام شده بیشترین بازده را در کنار دسترسی به مخاطبین هدف داشته باشند، از مهمترین وظایف آدورا در این بخش می باشد. اطمینان داریم که از شفافیت، همکاری، پیگیری و در نهایت خروجی پروژه های خود شگفت زده خواهید شد.