آژانس تبلیغاتی آدورا
بالا

برندینگ و ایجاد هویت سازمانی

برندینگ هیچوقت در طول دوران بازاریابی و تبلیغات به این گستردگی، این قدر ماجراجویانه و به شدت امروز چابک و قابل اندازه گیری نبوده است.

مهمترین بخش هر کسب و کار در هر ابعادی نوع تعامل و تاثیری است که آن کسب و کار بر مخاطبان خود می گذارد برندسازی و ایجاد هویت درست است.

تمام تلاش و توانایی های خودمان را در این بخش که حاصل چندین سال مطالعه، فعالیت عملی و کسب تجربیات موفق و ناموفق بوده است را برای شروع و یا بهبود کسب و کار شما به کار می گیریم.

هویت بصری برند

برداشت اول مهمترین تاثیر خود را بر مخاطب بر جای می گذارد. جنبه های بصری که تشکیل دهنده فرم کلی  برند هستند قادر به ایجاد تاثیر بسیار قوی در برداشت اول می باشند. ما گام با گام برای ایجاد هویت بصری برند، طراحی لوگو، تصویر برند و رفتار و گفتار سازمانی همراه با شما هستیم.

استراتژی برند

ایجاد برنامه بلند مدت و مشخص کردن نقشه راه، برای دستیابی به اهداف اصلی کسب و کار شما، جزو خدمات ما در بخش استراتژی برند می باشند. در این مسیر که با توجه به پیچیدگی های شرایط موجود می بایست انعطاف پذیر و هوشمندانه باشد، پس از ایجاد هویت بصری قدرتمند و قابل اطمینان، ایجاد نحوه گفتار برند، نوع واکنش برند به مسائل و رفتار سازمان می بایست ایجاد و به طور مرتب بهبود داده شود.

خط مشی برند

همانند رفتار مشخص برند، تمامی عکس ها، تصاویر گرافیکی، اوراق اداری، تبلیغات آنلاین، چاپی و ویدئویی، طراحی وبسایت، اپلیکیشن و حتی لباس فرم پرسنل سازمان، می بایست در برگیرنده هویت و اصول اولیه برند باشد. برای همین امر تیم آدورا در راستای خدمات برند سازی خود، همفکر و همراستا با کسب و کار شما، باید و نباید ها و خط مش برند شما را مشخص می کند.