< ?php header("Location: https://adoraco.com/yalda"); ?> گروه تبلیغاتی آدورا | مجری تبلیغات بنری سایت آلیک آنلاین و فوتبال زون

گروه تبلیغاتی آدورا - معرفی شبکه خدمات تبلیغات بنری

با پیوستن به شبکه تبلیغاتی آدورا، مجری تبلیغات بنری سایت آلیک آنلاین و فوتبال زون، و استفاده از تخفیف های ویژه تا 15 مهر ماه، کسب و کار خود را رونق دهید
گروه تبلیغاتی آدورا با سال ها تجربه در زمینه خدمات آفلاین و آنلاین به منظور توسعه خدمات خود به مشتریان، شبکه تبلیغات بنری را به مجموعه خود اضافه کرده است تا از پتانسیل موجود هزاران هزار کاربر روزانه، برای تبلیغات مثمر ثمر به سود کسب و کارهای مشتاق اقدام کند.
در حال حاضر گروه آدورا با فعالیت و امکان تعریف پکیچ های تبلیغاتی متنوع در دو وبسایت آلیک آنلاین و فوتبال زون آماده همکاری با علاقمندان می باشد.

معرفی رسانه های آلیک آنلاین و فوتبال زون


وبسایت آلیک آنلاین، به عنوان بزرگترین رسانه اجتماعی، خبری ارمنی زبان در ایران، به پوشش اخبار ایران، ارمنستان، منطقه و جهان در زمینه های اجتماعی، سیاسی، ورزشی، هنری و ... و همچنین مقوله بسیار مهم کاریابی به زبان های ارمنی و فارسی می پردازد.
کاربران این وبسایت که تقریبا بیش از 83% از ایران، 6.5% از آمریکا و 1% از ارمنستان میباشند، عموما اقشار صاحب کسب و کار، فعالین حوزه اجتماعی، سیاسی و منطقه ای میباشند.
مطالب این وبسایت به دو زبان ارمنی و فارسی منتظر میشود و در حال حاضر با حدود 2000 کاربر روزانه رتبه کمتر از 4.400 ایران را دارا میباشد.

وبسایت فوتبال زون رسانه ای مستقل می باشد که در فاز نخست به پوشش اخبار و حواشی جام جهانی 2018 روسیه می پردازد.
این رسانه در کنار فعالیت های خبری خود، مسابقات پیش بینی نتایج، فوتبال فانتزی، معلومات و دانش فوتبال و... را پوشش میدهد.
مخاطبان این سایت عمدتا از اقشار جوان جامعه و فعالین شبکه های اجتماعی هستند که میتوانند مشتریان بالقوه ای برای محصولات و خدمات مختلف باشند.
فوتبال زون که با نگاه بلندپروازانه ایجاد شده تا تبدیل به رسانه ای قدرتمند برای پوشش اخبار فوتبال ایران و جهان باشد، با پیشرفتی خیره کننده توانسته است به آمار روزانه بیش از 10.000 هزار بازدید کننده در وبسایت و شبکه های اجتماعی در ماه های اخیر برسد. در نتیجه این پیشرفت رتبه این وبسایت نیز روزانه به طرز چشمگیری ارتقا پیدا کرده است.